Żelki na włosy

Każda czynna życiowo, aktywna kobieta zmaga się z problemami pędzącego czasu i napierającej ze wszystkich stron codzienności, z jej kłopotami i problemami.

Stres, nieodpowiednia, zmiany hormonalne, problemy w pracy, choroby metabolizmu, ciąża, menopauza, życie w zanieczyszczonym środowisku to czynniki mające wpływ na stan naszego organizmu, w tym także w dużej mierze włosów. Włosy natychmiast reagują na wszelkie zmiany zachodzące w naszym środowisku i organizmie. Gdy dojdzie do tego niewłaściwa pielęgnacja lub w ogóle jej brak, bardzo szybko zauważymy, w jak złym stanie znajdują się nasze włosy. Można temu zapobiec w niesamowicie prosty sposób. Efektywną metodą jest dostarczenie organizmowi odpowiednich ilości minerałów, mikroelementów i witamin, odpowiadających za stan naszych włosów.

Jak zapobiec złej kondycji włosów?

Najlepszym sposobem na przywrócenie równowagi organizmowi jest zażywanie odpowiednich suplementów diety, które te braki pomogą uzupełnić.
I to wcale nie musi być nudne, nie musi być przykrym obowiązkiem. Nie musisz stosować czasochłonnych zabiegów, nudnych odżywek, nijakich tabletek ani kapsułek czy banalnych naparów. Chcesz mieć piękne i zdrowe włosy? Jedz żelki! Nasze żelkowe misie na włosy to suplement diety w postaci pysznych żelków dla dorosłych. Każdy pyszny miś, którego zjesz, ma w sobie aż 13 składników odżywczych, przede wszystkim takich, jakich potrzebują Twoje włosy. Dzięki nim Twoje włosy pozostaną zdrowe, będą miały intensywny kolor i blask.

Właściwości

Składniki odżywcze, zawarte w żelkowych misiach, zawierają w polecanej do spożycia dawce 100% lub więcej dziennego zapotrzebowania. Misie na zdrowe włosy zawierają uderzeniową porcję biotyny, do tego selen i cynk, które zapewnią zdrowie Twoim włosom, a poza tym niacynę i witaminę A, które mają dobroczynny wpływ na skórę głowy, i również miedź, która sprawi, że włosy odzyskają głęboki kolor i głęboki  blask, oraz witaminę E, wspomagającą ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym, czyli stanem zakłócenia równowagi między wolnymi rodnikami a przeciwutleniaczami w naszym organizmie, co skutkuje poważnymi chorobami, w tym zwłaszcza nowotworami.

Spożywając dwa misie dziennie dostarczysz swoim włosom następujące ilości dobroczynnych składników odżywczych: biotyna 500% Referencyjnej Wartości Spożycia, niacyna i witamina E po 200% Referencyjnej Wartości Spożycia, selen, cynk, miedź i witamina A po 100% Referencyjnej Wartości Spożycia. Tak duże dawki mikroelementów i witamin zapewniają szybki i wyraźny rezultat kuracji, a także ogólną poprawę kondycji i jakości zdrowia.

Piękne włosy to zdrowe włosy

Musisz o nie dbać. Tylko dostarczając włosom właściwą ilość wymaganych składników sprawisz, że będą one w idealnej kondycji. Pomogą Ci w tym nasze żelki na włosy, które zawierają uderzeniową dawkę biotyny w dziennej porcji, i całkowicie zaspokajają zapotrzebowanie włosów na cynk i selen – główne pierwiastki, które sprawiają, że włosy są mocne i zdrowe. Dla zapewnienia intensywnej głębi koloru i blasku istotne jest dostarczenie włosom miedzi. Pełna rekomendowana dzienna dawka tego mikroelementu sprawi, że kolor Twoich włosów będzie pod pełną ochroną i nie będziesz już musiała martwić się odbarwieniami, ponadto włosy będą lśnić jak nigdy dotąd.

Misie

Jedno opakowanie to sześćdziesiąt misiów, czyli ilość wystarczająca na cały miesiąc. Taka ilość pozwoli Ci na ocenę jakości i skuteczności żelkowej kuracji. A gdy przekonasz się do naszego produktu, na pewno zapragniesz więcej. Już nigdy nie będziesz chciała wrócić do swoich poprzednich włosów. Misie-żelki to nowa jakość życia. Ponadto miś jest nie tylko skuteczny. Miś jest także smaczny. Pyszny, pomarańczowy smak sprawia, że nie traktujesz tego jak kuracji – żelkowe misie na włosy to zwykła, słodka przyjemność.

Misiowe żelki sprawdziło w praktyce wiele kobiet. dla wielu stały się atrakcyjną alternatywą uciążliwych kuracji, wiążących się niemal zawsze z wytrąceniem z rytmu dnia i stratą cennego czasu. Misie czasu nie zabierają. Misie zajmują chwilę, a ta chwila to chwila czystej przyjemności.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *