Zdrowe i piękne włosy dzięki misiom

Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Coraz więcej czasu spędzamy przed lustrem, obserwując swoje ciało, cerę oraz włosy.

Za chwilę lato i długo wyczekiwany urlop, no i oczywiście plaża i piękne bikini. Ale cóż, zima dała nam się we znaki, cera troszkę szara, przydałoby się zniszczyć tę małą fałdkę na brzuchu i zrobić coś z włosami. Ale co im właściwie dolega? Zróbmy szybką diagnozę. Straciły swoją objętość, przedmiot naszej dumy. Końcówki tak jakby się zaczęły rozdwajać? A gdzie zniknął ich blask i świetlistość cery? Nawet farba nie pomogła. A po każdym myciu na szczotce tak jakby trochę więcej włosów?Jak mieć piękne i zdrowe włosy? Czy trzeba pójść do specjalisty? Zmienić dietę? A może sięgnąć po jakieś leki?

A może sięgnąć po misie na zdrowe włosy!

Misie na zdrowe włosy to smaczne pomarańczowe żelki dla dorosłych. A żelki to suplement diety dla kobiet oraz mężczyzn oczywiście. Każdy miś składa się z aż 13 składników odżywczych istotnych w codziennej diecie. Jedynym celem, dla którego zostały skomponowane to przywrócić blask, zdrowie oraz kolor naszym włosom. Misie na zdrowe włosy przywracają również świeżość oraz koloryt naszej cerze.

Co zawierają misie?

Wystarczy każdego dnia poczęstować się dwoma żelkami, aby w niedługim czasie zaobserwować spektakularny efekt. Tylko dwa żelki dziennie, a w 100% zapewnimy naszemu organizmowi i naszym włosom oczywiście wszystko czego potrzebują. Codziennie nasze włosy wymagają; biotyny, cynku oraz selenu, które mają ogromny wpływ na właściwe funkcjonowanie skóry i włosów. Miedź z kolei pomaga w utrzymaniu prawidłowej pigmentacji włosów, sprawia, że włosy lśnią oraz utrzymują intensywny kolor. Witamina A oraz niacyna pomagają naszej skórze utrzymać świeżość i blask, z kolei witamina E chroni nasze komórki przed stresem oksydacyjnym, czyli w dużym uproszczeniu zapobiega starzeniu się komórek.

Miśki a kalorie

Każdemu dorosłemu żelki kojarzą się oczywiście z cukrem. Ale to nie misie! Ich zadaniem jest dostarczyć organizmowi witamin, a nie słodyczy. Każdy misiek zawiera tylko 3 kalorie. To troszkę więcej niż szklanka herbaty niesłodzonej, która zawiera 2 kalorie. Misiek w żaden sposób nie jest modyfikowany genetycznie, ponadto jest produktem bezglutenowym i bezlaktozowym. Mogą stosować je nawet osoby unikające produktów spożywczych mających w składzie gluten czy laktozę.

Jak stosujemy misie?

Aby misie na zdrowe włosy przyniosły pożądane efekty, trzeba pamiętać, jak z nich korzystać, spożywamy tylko dwa misie dziennie. Są one tak bogate w potrzebne naszym włosom składniki, że nie powinno się przekraczać tej ilości. Szczególnie, jeżeli nasza codzienna dieta jest niezwykle rozmaita oraz jesteśmy pewni ,że dostarczamy sobie podstawową ilość witamin oraz składników mineralnych koniecznych do właściwego funkcjonowania każdego organizmu. Miśków nie połykamy, tylko dokładnie gryziemy a dopiero potem połykamy. Zawartość żelków powinna wniknąć do naszego organizmu już w górnej części układu pokarmowego. Wtedy szybciej i skuteczniej przyswajają się. Misie, mimo swojego urokliwego wyglądu i konsystencji nie nadają się dla dzieci. Zapotrzebowanie u dzieci na witaminy jest inne niż u dorosłego człowieka. Nie powinny też stosować ich kobiety w ciąży oraz mamy karmiące niemowlaki. W takim przypadku lepiej korzystać z suplementów przeznaczonych tylko i wyłącznie dla nich.

Ekonomiczne opakowania miśków

Producenci miśków na zdrowe włosy zadbali również o to, aby zakupiona ilość miśków była jak najbardziej ekonomiczna.W jednym opakowaniu mieści się 60 misiów, czyli przy dawce dwa razy dziennie starcza na jeden miesiąc. A ponieważ i tak jest to obszerne opakowanie do przechowania przez okres miesiąca, trzeba pamiętać w jaki sposób oraz gdzie należy je umieścić. Zawsze w suchym oraz ciemny miejscu i tam, gdzie panuje temperatura pokojowa. Pamiętać też należy, a dotyczy to wszystkich leków oraz suplementów, żeby znajdowały się poza zasięgiem dzieci, dla których żelowy misiek to najlepszy na świecie cukierek. Każdego dnia i z każdym misiem nasze włosy i cera będą piękniejsze.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *