1. Bezglutenowa kaszka z sorgo, jabłkami i cynamonem – Opinie – Cena – Zamienniki – Ulotka – Skład

BEZGLUTENOWE KASZKI MARKI NOBLE HEALTH STRZAŁEM W DZIESIĄTKĘ W MOIM DOMU

Dzięki marce NOBLE HEALTH jestem matką roku. Wzbogaciłam bezglutenową dietę mojej rodziny pysznymi i zdrowymi kaszkami. Hitem została kaszka z sorgiem, jabłkiem i cynamonem. Moje pociechy ją wprost uwielbiają, a to dla mnie wielka ulga, gdyż nagła zmiana posiłków była dla nich naprawdę trudna. Oboje z mężem robiliśmy co w naszej mocy, aby jakoś im to ułatwić, a bezglutenowe kaszki były dla nas wielkim krokiem do przodu.

UNIKALNY SKŁAD BEZGLUTENOWYCH KASZEK MARKI NOBLE HEALTH

Nasz ulubiony smak kaszki jest tak samo zdrowy i bogaty w wiele witamin i minerałów co pozostałe. Ich regularne i częste spożywanie jest zupełnie bezpieczne dla naszego mechanizmu i nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Oto główne składniki kaszki, która jest hitem w naszym domu:
1· sorgo-wzmacnia kości, zwiększa odporność organizmu a także wspomaga wydalanie z niego nieprzyjaznych substancji
2· kukurydza-bogate źródło witamin jak również minerałów, chroni wzrok, wspomaga funkcjonowanie wątroby a także jest wykorzystywana w walce z zapaleniem pęcherza moczowego
3· suszone jabłka – obniżają poziom cholesterolu we krwi, wspomagają leczenie chorób układu krążenia, wzmacniają włosy i paznokcie a także polepszają stan skóry. Wspomagają usuwanie wolnych rodników z organizmu.
4· cynamon-może opóźnić powstawanie chorób takich jak Parkinson czy Alzheimer, bogactwo minerałów oraz witamin

Wszystkie te składniki przyczyniają się do tego, że jestem jeszcze bardziej przekonana do tych kaszek. Myślę, że wkrótce wypróbujemy pozostałe smaki, a ja będę szukała innych bezglutenowych produktów tej marki, gdyż ten okazał się strzałem w dziesiątkę.

Bezglutenowa kaszka z sorgoDZIECINIE PROSTE PRZYRZĄDZENIE BEZGLUTENOWEJ KASZKI

Tak, przyrządzenie jest bardzo proste. Moje pociechy robią to samodzielnie. Pierwszy raz mama nie jest im potrzebna do przygotowania posiłku. Z ochotą i ogromną przyjemnością robią to samodzielnie, zwłaszcza, że uwielbiają te smaki. Nie zajmuje im to dłużej niż pięć minut, dzięki czemu nie są znudzone przygotowaniami. Gotowa mieszanka, nieduża ilość wody i mogą radować się smakiem smacznej, zdrowej i bezglutenowej kaszki. Opakowanie jest bardzo poręczne, dzięki czemu można ją ze sobą zabrać dosłownie wszędzie. Polecam je ogromnie, są naprawdę warte uwagi.

BEZGLUTENOWA KASZKA Z SORGO, JABŁKAMI I CYNAMONEM POPARTA OGROMEM POZYTYWNYCH OPINII

To głównie pozytywne opinie sprawiły, że wybrałam te kaszki. Znalazłam w sieci jedynie pochwały na ich temat, więc nie zastanawiając się ani chwili zakupiłam kilka sztuk. Dziś kupuję je regularnie i absolutnie tego nie żałuję. Oto kilka opinii z sieci:

Smak tej kaszki jest obłędny. Gdybym sama jej nie spróbowała, nie uwierzyłabym, że produkt bezglutenowy może być tak pyszny. Zazwyczaj są znośne, a ten jest naprawdę obłędny. Polecam bez zastanowienia.
Karolina 39 lat

Uważam, że to jeden z lepszych bezglutenowych produktów, jaki kiedykolwiek miałem okazję spróbować. Na diecie bezglutenowej jestem już ładnych parę lat, więc wiem co mówię. Nareszcie trafiłem na coś, co naprawdę mi smakuje.
Adrian 33 lata.

Pozytywne opinie, pyszny smak, szybkie wykonanie oraz bogactwo witamin i minerałów. Czego pragnąć więcej? Jedyne czego jeszcze chcę, to wypróbowanie reszty smaków.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *